Arkiva Ditore: 03/09/2015

turkey

Turqia, çfarë gabimi!

Ndërkohë që Islanda fitonte në Holandë dhe bënte mjaft të rrezikshme renditjen për “Tulipanët”, ajo që duhej të...
Arkiva
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
   1234
262728    
       
  12345
2728     
       
      1
2345678
9101112131415
       
Marketing