ZYRTARE: Arti Hajdari vazhdon bashkpunimin me Feronikelin

Klubi i basketbollit Feronikeli, konfirmon që ka arritur marrëveshje për  vazhdimin e bashkëpunimit edhe për një vit, me Arti Hajdarin.

Hajdari është gjithashtu edhe Reprezentues i Kosovës në basketboll dhe vazhdon edhe për një vit kontratën me KB Feronikelin, përcjell GazetaOlle.com.

Hajdari në të kaluaren ka qenë pjesë e Pejës./GazetaOLLE