Tensione mes tifozëve në palestër, e pabesueshme çfarë ndodhi për Hajrizin

Tensione në fundin e ndeshjes ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Demir Insaat, që u zhvillua në FIBA Europe Cup.

Pasi që disa tifozë nisën ta brohorasin emrin e Drilon Hajrizit, “Plisat” kanë reaguar duke kërkuar që të mos thirret emri i mitrovicasit në kor, shkruan “GazetaOlle.com”.

Një gjë e tillë shkaktoi tensione mes tifozëve dhe në palestër u krijua një huti.

Gjithsesi, ndeshja në parket vazhdoi dhe mysafirët fituan 81:71.

15050159_548104972046119_1058342871_n (1)