Si do të dukeshin në shtrat këta futbollistë, ju zbulon bukuroshja nga Ballkani (FOTO)

Modelja nga Kroacia, Nina Moriq, i ka komentuar dy futbollistë të Serie A.

Nina ka thënë se Ricardo Montolivo dhe Anderson Hernanes,  nëse janë aq të ngadaltë dhe në krevat sa janë në fushën e blertë do ishin dy dashnorë të mrekullueshëm, raporton Gazetaolle.com.

Nina është një ndër modelet më të njohura në Ballkan. /Olle

K kor kr kroo