Shtyhet Zorya – Man Utd? Shkak ngrirja e fushës (FOTO)

Me shumë gjasë do të shtyhet ndeshja e Manchester Unitedit kundër Zoryas, e paraparë të zhvillohet në kuadër të Ligës së Evropës.

Kjo për shkak se fusha e stadiumit të Zoryas është ngrirë, transmeton “GazetaOlle.com”.

Kontrolli i fundit do të bëhet nesër në mëngjes dhe aty do të vendoset për fatin e ndeshjes.

Ndryshe, Jose Mourinho, ka shprehur shqetësimin e tij para ndeshjes, duke theksuar që në një fushë të tillë mund të luhet futboll.

general-view-of-the-pitch-during-traininggeneral-view-of-manchester-uniteds-ashley-youngs-boots-during-training