Premtimi i çmendur i tifozes seksi të Kombëtares: Nëse fitojmë sot do të…

Nëse De Biasi dhe lojtarët e kombëtares e shohin veten si inferiorë, dy “zjarret kuqezi”, Rike Roçi dhe Irid Oska, pasi ndezën Europianin, tashmë shihen nga të gjithë si një mrekulli shqiptare për t’u vëzhguar.

Edhe pse nuk do të jetë në stadium, Irid Oska, e dashura e futbollistit të Torinos, Akuahka bërë një premtim të veçantë dhe provokues e ndërsa për “Sport Ekspres” ajo thotë:

“Për fat të keq nuk do të jem në shkallët e stadiumit për të ndjekur takimin pasi më duhet të jem në Belgjikë për një set fotografik. Besoj se ne do ta fitojmë këtë takim dhe shoqet e mia italiane do më paguajnë kafet dhe diçka më shumë. Nëse Shqipëria fiton sot, unë do të zhvishem komplet. Fundja vetëm pak pjesë kanë mbetur pa u parë…”, përfundoi bukuroshja seksi e tifozerisë kuqezi.