Mitrovica – Wolfsburg: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa  e parë e ndeshjes, Mitrovica – Wolfsburg në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Pas 45 minutave të parë, mysafiret nga Gjermania kanë epërsinë 3-0, shkruan Gazeta Olle.

Pajor shënoi e para në minutën e 14-të.

Kurse dy golat pasues i realizoj Martiz në minutat 28 dhe 33.

Kujtojmë se kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të fazës 1/16 të Ligës së Kampionëve për femra.