Mësohen çiftet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në hendboll

Janë zbuluar çiftet gjysmëfinale në Kupën e Kosovës në hendboll.

Prishtina do të përballet në një ndeshje të fortë me Besa Famiglian kurse Zhegra do të luajë me Kastriotin, raporton Gazetaolle.com.

Ndeshjet do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë më datat 28 dhe 29 prill. /Olle