Harroni Riken dhe Iridin, kjo është tifozja e re super-seksi e Kombëtares

Duket se Irid Oxa dhe Rike Roci kanë konkurrencë të madhe dhe s’janë të vetmet ndër tifozet seksi. Përgjatë kampionatit “Euro 2016”, krahas futbollistëve në stadium janë vëzhguar me vëmendje edhe vajzat e bukura në stolat e tifozëve.

Por kjo bukuroshe edhe pse nuk është pikasur në stadium, është padyshim një nga tifozet më të bukura dhe më seksi të kombëtares shqiptare. Bëhet fjalë për Leonorën, vajza nga Kosova e cila jeton në Gjermani por që vazhdimisht publikon në Instagram, foto me flamurin shqiptar apo detaje të tjera patriotike.

Fotot e saj të fundit me fanellën e kombëtares shqiptare, kanë tërhequr vëmendje në rrjet ndërkohë që Leonora numëron më shumë se 113 mijë ndjekës.

leonoraaa