Futbollisti i njohur bën tatuazh të ‘çmendur’ (FOTO)

Sulmuesi i Romës, Diego Perotti ka befasuar të gjithë me tatuazhin e tij.

Diego Perotti ka befasuar të gjithë me tatuazhin e tij.

Sulmuesi i Romës ka realizuar një tatuazh të pazakonshëm në qafë, përcjell “Lajmi.net”.

Së bashku me një këpucë, ai ka shtuar një top dhe numrin 10.

13731625_800083963462175_6945051774504189278_n