Ferizaj udhëton vetëm për fitore në Mitrovicë

Pas barazimit me Prishtinën, Ferizaj është mysafir i Trepçës në “Adem Jashari” në javën 19 të Vala Superligës.

Ferizaj udhëtojë në Mitrovicë vetëm për fitore.

“Skuadra jonë eshtë e motivuar pas dy ndeshjeve pozitive, dhe pritët që kjo ecuri pozitive të vazhdon edhe pas ndeshjes me Trepcën. Lojtarët janë të vetëdijshëm që kjo ndeshje eshtë si një ‘finale’ andaj do të japin më të mirën nga vetja që në fund të dalin me rezultat pozitiv nga ky takim”, thuhet në njoftimin e Ferizajt.

IMG_5473