E lënë anash rivalitetin, ja çfarë bëjnë lojtarët e Barcës dhe Realit për Chapecoense (FOTO)

Barcelona dhe Real Madridi po përballen në ndeshjen e ‘El Clasisos’ duke filluar nga ora 16:00, përcjellë Gazetaolle.com

Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit kanë lënë anash rivalitetin për t’u solidarizuar me skuadrën braziliane, Chapecoense. /Olle

BARCA1