“Çmenduri” nga Balotelli, shënon super-gol dhe përjashtohet me të kuq (VIDEO)

Sulmuesi italian, Mario Balotelli, vazhdon me “çmenduritë” e tij edhe në kampionatin francez me Nicen.

Në sfidën ndaj Lorientit, ai ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm dhe më pas është ndëshkuar me karton të kuq, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Videoja e mëposhtme ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale.