Bunjaku provon sulmin, ja çfarë po bëjnë Nuhiu dhe Berisha

Bunjaku ka provuar sulmin fillimisht.

Çdo gol i shënuar në portën e portierit të ri Hadjini, por pritet me duartrokitje nga tifozët.

Sulmuesit duken në formë të mirë dhe priten gola nga ta. /olle/