Bukuroshja e basketbollit kosovar vazhdon t’i çmend meshkujt me bukurinë e saj (FOTO)

Në sportin e Kosovës kemi shumë sportiste të bukura bile ia bëjnë mat edhe fotomodeleve! Në sportet e ndryshme ka bukuroshe, por duhet veçuar basketbollisten e Penzës nga Peja, Ulpiana Emra, që ka postuar foton më të fundit dhe me stil të ri.

Ajo është nga Prizreni e cila gjatë afatit kalimtar nga kampionia në fuqi, Prishtina, u transferua te Penza dhe me synime që ta rikthejnë titullin në qytetin piktoresk, Pejë.

uloiana 11

 

ulpi 3 ulpian 2