Brenda 15 minutash shiten gjitha biletat për ndeshjen, Kosova – Çekia

Me 7 shtator, Kosova luan në “Fadil Vokrri”, ndeshjen ndaj Çekisë.

Edhe pse pak minuta me vonës tashmë janë shitur gjitha biletat e ndeshjes së radhës së Kosovës, shkruan Gazeta Olle.

Madje ka mjaftuar vetëm 15 minuta që gjitha biletat të shiten.

Stadiumi “Fadil Vokrri” ka kapacitet 12.500 ulse dhe edhe kësaj radhe pritet të jetë plotë.

Gjithsesi kjo nuk është hera e parë që biletat e Kosovës shiten brenda minutash./GazetaOlle