Barcelona shënon tri herë, por humb ndeshjen (Video)

Barcelona ka pësuar humbje nga Celta Vigo me rezultat 4-3.

Barcelona ishte duke pësuar humbje me rezultat 3-0 nga Celta Vigo në pjesën e parë.

Sisto, Aspas dhe Mathieu autogol ishin lojtarët që shënuan.

Me tu kthyer në pjesnë e dytë Barca shënoi edhe dy herë me Pique dhe Neymar. Por Celta shënoi për 4-2 me golin e Hernandez.

Pique u mundua të hap sfidën edhe në minutën e 88-të, por ishte goli i fundit në ndeshje. /olle/

https://www.youtube.com/watch?v=gVtAzWC5pmA