Barcelona-Sampdoria mbyllet me 5 gola (VIDEO)

Barcelona e ka mposhtur Sampdorian 3:2, në turneun “Gamper Cup”. 

Golat për katalunasit i realizuan Leo Messi (2) dhe Luis Suarez, ndërsa për italianët shënuan Luis Muriel dhe Ante Budimir.

http://www.dailymotion.com/video/x4o6dyp_barcelona-vs-sampdoria-3-2-hd-all-goals-highlights-10-08-2016_sport