Barcelona – Real Madrid, kush e ka parë këtë tifoz me flamur të Kosovës? (FOTO)

Barcelona dhe Real Madridi barazuan 1:1 në ndeshjen e ‘El Clasicos’.

Në këtë ndeshje nuk munguan as tifozët nga Kosova, raporton Arbresh.info.

Në fotografinë e mëposhtme mund ta shikoni një tifoz shqiptar duke e valvitur flamurin e Kosovës. Në këtë sfidë që përcillet nga miliona njerëz, nuk munguan as flamujt kombëtar.

aaa