Llapi po feston, zbulojeni arsyen (FOTO)

Llapi po përgatitet për ndeshjen më të rëndësishme të këtij edicioni ndaj Besës së Pejës, transmeton Gazetaolle.com.

Klubi i trajnerit Tahir Batatina më 31 maj do të takohet në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovië ndaj Besës në finalen e madhe të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.

Ndryshe, një ndër mesfushorët kryesor të kësaj skuadre, Filonit Shaqiri sot e ka festuar ditëlindjen me stafin dhe bashkëlojtarët e tij.

Image may contain: 6 people, people sitting Image may contain: 12 people, people sitting, people eating, table and indoor

“Sot futbollisti ynë, njëri prej gladiatorëve të FC Llapit, Filonit Shaqiri – Fila, feston ditëlindjen e tij të 24-të, kurse ne si klub i urojmë edhe shumë tjera të lumtura pranë familjes së tij dhe familjes së dytë FC LLAPIT.”, shkruhet në faqen e Llapit në rrjetin sociale ‘Facebook’. /Gazetaolle.com

Image may contain: 16 people, people smiling, people sitting, people eating, table and indoor Image may contain: 16 people, people smiling, people sitting, people eating, table and indoor Image may contain: 15 people, people smiling, people sitting, table and indoorImage may contain: 15 people, people smiling, people sitting, table and indoor