Prishtina prezanton tri përforcime (FOTO)

Kampioni i shumëfishtë i Kosovës në basketboll, Sigal Prishtina, ka nisur vitin e ri me prezantimin e tri përforcimeve.

Nenad Deliç, Grant Johnson dhe Urim Zenelaj, u prezantuan nga drejtori sportive, Florian Miftari, shkruan Gazeta Olle.

Konferenca për shtyp u mbajtë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, derisa Gazeta Olle ishte e pranishme, ku ndjku LIVE prezantimin.

https://www.facebook.com/gazetaolle1/videos/1382062138471168/