Messi e ‘tepron’, shikoni fotografinë që ia bëri gruaja me të birin

Për shumicën e njerëzve, FIFA është mënyra e vetme për të veshur ngjyrat e skuadrës së preferuar në nivelet më të larta.

Por Lionel Messi nuk është si gjithë të tjerët, pasi ka fituar 43 trofe individuale dhe me skuadrën e tij gjatë një karriere të pabesueshme në nivelet më të larta  të lojës, shkruan Telesport.

341219_TS_14-11-17_7560025167_

Por kjo nuk e ndalon yllin e Barcelona-s për t’u ulur përpara ekranit edhe kur nuk është në fushë, siç e ka bërë edhe të hënën përkrah djalit të tij Thiago.

46548AD400000578-5080607-image-a-23_1510653307787

Thiago kishte veshur fanellën e Barcelona-s teksa të dy kanë rikrijuar El Clasico-n midis Real dhe Barça.

Messi ka shijuar suksese të mëdha në derbit e viteve të fundit dhe në ndeshjen e FIFA-s, gjigantët katalanas ishin duke fituar 3-1, siç duket nga foto e postuar nga Roccuzzo në Instagram.

46548ADF00000578-5080607-image-a-24_1510653315956