Xherdan Shaqiri takohet me Stupcat  (FOTO)

Ylli kosovar, Xherdan Shaqiri, vazhdon të shijojë pushimet në vendlindjen e tij në Kosovë.

Ai është takuar edhe ‘Stupcat’, ku shihet bashkë në një foto të postuar në Facebook, nga talenti i futbollit kosovar, Edon Zhegrova, shkruan ‘GazetaOlle.com’.

Stupcat janë sponzor të Valës, e cila njëherit sponsorizon Përfaqësuesen e Kosovës në futboll.

Në foto janë edhe dy miqtë e Shaqirit, këngëtarët ‘Capital T’ dhe ‘2PO2’.

stupcat