Reagimi i Iscos pas zëvendësimit (VIDEO)

Barcelona luajti 1:1 me Real Madridin në ‘Camp Nou’. Mesfushori Isco e nisi nga minuta e parë këtë takim, duke qëndruar në fushë deri në minutën e 66’.

Por, spanjolli duket se nuk ishte i kënaqur me zëvendësimin dhe kështu goditi disa fanella teksa u ulë në bankën rezervë.

Pikërisht minutazha e vogël është shkak kryesor i dëshirës së Iscos për t’u larguar nga Reali.

https://www.youtube.com/watch?v=j-28DhzmI3I