Ilda nuk përmbahet, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Gazetarja e Suiper Sport, Ilda Bejleri e ka nisur vitin e ri 2017 me një foto shumë provokuese për ndjekësit e saj në Instagram.

Prezantuesja e emisionit sportiv “Bar Sport Skedina” ka publikuar një foto me një fustan të gjatë që i ekspozon dekoltenë dhe këmbët.

“Dhe ajo kthehet e ftohtë si akull”, shkruan Bejleri në foton e publikuar.

266669