Haxhi Krasniqi në lidhje me bukuroshen kosovare (FOTO)

Boksieri i njohur dhe shumë i suksesshëm, Haxhi Krasniqi, është dashuruar kokë e këmbë. Lidhja e tij me modelen Heidi Lushtaku është konfirmuar.

Portali “Prive” bën të ditur se dyshja kanë edhe plane së bashku, por kjo mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Boksieri i njohur mesa duket ka vendosur që të ndërmarrë një hap më të rëndësishëm në jetën e tij.

262946 262949