16 qershori do të jetë ditë e paharrueshme në Kupën e Botës

Nënvizoni datën, 16 qershor në ditarin tuaj. Do të jetë një e shtune tejet atraktive, transmeton ”GazetaOlle”.

Anuloni çdo plan të mundshëm pasi që do të ketë katër ndeshje të një pasnjëshme të Kupës së Botës, ”Rusia 2018”.

Në përgjithësi ky kompeticion do të sjellë me vete momente të paharrueshme për të gjithë ne.

Megjithatë, data e 16 qershorit është diçka më e veqantë.

nintchdbpict0003703485041-e1512142119588

Këto janë ndeshjet që do të zhvillohet në këtë ditë:

Francë – Australi

Argjentinë – Islandë

Peru – Danimarkë

Kroaci – Nigeri.

Dhe këto ndeshje fillojnë nga ora, 11:00, 13:00, 16:00 dhe 19:00.

maradona

Natyrisht se ky lajm i ka gëzuar të gjithë tifozët e futbollit. /Gazeta Olle/