Qindra ‘Dardanë’ nisen për në Turqi

Qindra tifozë dardanë janë nisur nga aeroporti i Prishtinës për në Antalia të Turqisë.

Të pajisur flamuj e shalle dhe duke kënduar për Kosovën, ata u nisën me shpresën për rezultat pozitiv, shkruan Gazeta Olle.20161111_063154

Turqi – Kosovë luhet të shtunën nga ora 18:00 me kohën tonë lokale.