Malisheva e 2 Korriku arrin fitore në udhëtim, ndalet Vëllaznimi si vendas

Kanë përfunduar tri takimet e sotme në Ligën e Parë.

Malisheva dhe 2 Korriku kanë shënuar fitore në udhëtim te Vllaznia e Dardana, shkruan Gazeta olle.

Kurse Vëllaznimi ndau pikët me Drenasin.

Rezultatet:

Vellaznimi 1:1 Drenasi

Vllaznia 3:4 Malisheva

Dardana 0:2 2 Korriku