11-shja më e mirë në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve

Faqja e madhe sportive ‘Goal’ e ka publikuar formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, transmeton GazetaOlle.com.

Gjigansi francez PSG dominon me mbrojtjen dhe sulmin më të mirë.

Tashmë është mbyllur faza e grupeve derisa janë kompletuar 16-të skudrat që kalojnë në fazën e eliminimit direkt. /Gazeta Olle/

24992075_1586249101421673_1589660092_n

fnal-liga-de-campeones-champions-madrid-milan-2-650x358