11-shja e vitit, Arbër Prekazi “godet” trajnerët

Është publikuar sot formacioni i vitit nga FFK-ja, pas votimeve të trajnerëve.

Formacioni nuk i ka pëlqyer aspak mbrojtësit të Feronikelit, Arbër Prekazi.

Ai ka fituar Kupën këtë vit me Besën, por nuk mjaftoi të ishte në 11-she.

“A pi kqyrim “GJYGYMAT” ?  A hiq. Faleminderit te madhit Zot per sukseset qe mi mundeson nder vite”, ka shkruar Prekazi në Facebook, raporton GazetaOlle.com.

Armend Thaqi, Armend Dallku dhe Ardian Limani ishin vija mbrojtëse e formacionit.

arber prekazi