Fakt futboll

Talenti i Barcelonës dhe Kosovës, Labinot Kabashi operon ligamentet e gjurit, vizitohet nga bashkëlojtarët e klubit

më shumë
Napoli
Parashikimi:
3+
Inter
Mainz
Parashikimi:
GG 3+
Bayern Munich
Nothingham
Parashikimi:
GG
Newcastle
Getafe
Parashikimi:
1
Sevilla B
Hannover
Parashikimi:
1
Heidenheim

Livescore powered by whatsthescore.com